Sonuçları Filtrele :
Fiyat Aralığı
Dönemler

Uçaklı Kars Van toplam 0 tur bulundu

Uçaklı Turlar / Uçaklı Kars Van için merkez ofisimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.


Telefon : +90 850 532 20 18 E-Posta : info@gezinoks.com

Uçaklı Turlar

Turizm sektörünün gelişmesiyle beraber birçok insan için uçaklı turlar en çok tercih dilen turlar oldu. Bunun sebebi en başta ekonomik olmasından geliyor. Çünkü uzak bir yere giderken en çok para harcanan kısım şüphesiz ki uçaktır. Gezinoks size anlaşmalı uçak firmaları sayesinde özel fiyatlarla anlaşmalı uçuşlar sağlar.

Uçaklı Turlar

Uçaklı turların başında en çok tercih edilen uçaklı Kars turları yer alır. Uçaklı Kars turları ile ziyaret edilen Kars ülkemizin doğusunda yer alan küçük ve turistik bir yerdir. Tren tercih etmeyecek konuklarımız uçaklı Kars turları kullanabilir. Böylece Kars'ın turistik yerlerini gezmiş ve yol için daha az vakit ayırmış olacaksınız. Hem de gezinoks kampanyalarından yararlanarak tatilinize daha az bütçe ayırabileceksiniz.

Uçaklı Kayseri turu bir diğer tercih edilen uçaklı turumuzdur. İstanbul, İzmir, Antalya çıkışlı olarak Kayseri şehrine varabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatıyla tatilinizin tadını ikiye katlayabilirsiniz.

Uçaklı Trabzon turu bir diğer turdur. Trabzon denilince akla çay, ova yani yeşil gelir. Siz de ailece sağlıklı kalmak ve bol oksijen almak için uçaklı Trabzon turunu tercih edebilirsiniz.

Butik Turlar

Butik turlar daha geleneksel ve daha sıcaktır. Sınırlı kontenjan sayesinde daha az kişi sayısıyla düzenlenen turlar gidilen bölgenin daha iyi tanınmasını sağlar. Butik turlar çeşitli ulaşım araçlarıyla yapılabilir; uçak, otobüs tren vb.

Uçaklı butik turlar, uçakla gelen konuklarımızın hep beraber belirlenen bir yerde buluşup küçük minibüslerle turlara devam etmesidir. Daha az kişi sayısı ile konuklarımız birbiriyle kaynaşır ve rehberi yakından tanıma fırsatı bulur. Uçaklı butik turlar uzaktan gelen konuklarımızın, bir bölgeyi yakından tanımak için kaçırmayacağı fırsattır.

Bölge Buluşmalı Turlar

Bölge buluşmalı turlar tıpkı uçaklı butik turlar gibi, farklı yerlerden farklı ulaşım araçlarıyla belli yere ulaşan konuklarımız içindir. Bölge buluşmalı turlarda belirlenen bölgeye gelindikten sonra beraber hareket edilir ve anlaşmalı aynı zamanda ekonomik karar verilen otelde kalınır. Tek farkı butik turlar gibi küçük bir gruba hitap etmez. İstediğiniz bölgeyi detaylıca gezme fırsatı yakalamış olursunuz. Bölge buluşmalı turlar uzak yerlerden gelen misafirlerimiz için çok ekonomik olacaktır.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezikupon’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezikupon.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezikupon’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİKUPON RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezikupon’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezikupon.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.