Sonuçları Filtrele :
Fiyat Aralığı
Dönemler

İskandinavya, Baltıklar ve Rusya toplam 0 tur bulundu

Yurtdışı Turları / İskandinavya, Baltıklar ve Rusya için merkez ofisimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.


Telefon : +90 850 532 20 18 E-Posta : info@gezinoks.com

Avrupa'nın Kuzeyinde Yer Alan Üç İnci: İskandivanya

İskandinavya Avrupa'nın Kuzeyinde yer alan üç ülkeden oluşan coğrafi bölgenin adı olmaktadır. Sahip olduğu tarihi yapısı ve geleneklerine sahip çıkması ve surdurmari nedeni ile oldukça dikkat çeken İskandinavya turları oldukça fazla olmaktadır.

Üç Ülke İskandinav Turları

Üç ülkeden oluşan coğrafi bölge olan İskandinavya turları ağırladığı her turisti sahip olduğu güzelliklere hayran bırakmaktadır.

İskandinavya Ülkeleri

İskandinav ülkeleri üç ülkeden oluşmaktadır. Bu ülkeler İsveç, Norveç ve Danimarka olmaktadır. Bu ülkeler ile birlikte Finlandiya ve Grönland arası ile Nordik ülkeleri de İskandinav ülkeleri arasında yer almaktadır. Ayrıca Baltık turları ve Rusya turları da oldukça ilgi gören turlar arasında yer almaktadır. Gezinoks Baltık turları ya da Rusya turları konusunda en iyi yolculuk yapacağınız ve iyi bir gezi zamanı yaşayacağınız imkanlarla buluşmayı sağlamaktadır.

Avrupa'nın Kuzeyinde Bir İnci İskandinavya

İskandinav gezi turları denilince akla ilk gelen Norveç fiyortları olmaktadır. Norveç fiyortları çokça az rastlanan eşsiz bir güzelliğe sahip olmaktadır. Norveç'in Bergen şehri bir liman şehri olmanın yanı sıra fiyort turlarının başlangıç noktası olmaktadır. Danimarka ve İsveç gezilecek yerler arasında mimari yapısı ile öne çıkmaktadır.

İskandinavya Gezilecek Yerler

l Stockholm İsveç’in başkenti olan şehirdir. Konum olarak ise Malaren gölünün Baltık Denizine dökülmüş olduğu noktada yer alma özelliğini taşımaktadır. Şehrin doğa harikası olan bir yapıya sahip olması nedeni ile eşsiz bir başkent özelliğini almıştır. Şehirde parklar ve yeşil alanların çok olması sakinlik isteyen tatilciler için oldukça fazla tercih edilen bir şehir olmaktadır.

l Bergen ise Norveç’in güneybatı kıyısında yer alan bir şehirdir. Rengarenk ahşap evleri ile misafirlerini büyüleyen bir mimariye sahi olmaktadır. Şehrin dağ manzarası, kiliseleri ve müzeleri sayesinde kendine has ayrı bir güzelliği bulunmaktadır.

l Norveç'in başkenti olan Oslo geniş ormanları ve adaları ile öne çıkan bir şehir olmaktadır. Şehirde oldukça fazla sayıda müze bulunması sayesinde birçok sayıda sanatseverleri ağırlamaktadır.

l Danimarka İskandinav ülkeleri arasında en küçük olan ülke olma özelliğini taşımaktadır. 406 adaya sahip olan Danimarka limanları ve parkları ile öne çıkmaktadır. Danimarka'da yer alan Tivoli bahçesi pek çok sayıda turist ağırlayan bir yer olmaktadır.

 

 

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezikupon’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezikupon.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezikupon’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİKUPON RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezikupon’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezikupon.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.